EVENTY

FIREMNÉ AKCIE

Nezabudnuteľná firemná udalosť? Naše multišportové centrum je ideálnou voľbou pre firemné akcie a podujatia. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť jedinečný zážitok pre vašich zamestnancov a obchodných partnerov.

Moderná a dobre vybavená zóna otvára možnosti, pre všetky úspešné podnikateľské stretnutia, teambuildingové aktivity, konferencie či firemné oslavy. Sme flexibilní a pripravení prispôsobiť sa vašim potrebám a požiadavkám.

Postaráme sa o každý detail vášho podujatia, aby bol plynulý a úspešný. Od výberu menu a zábavy až po technickú podporu a koordináciu, sme tu, aby sme vám pomohli usporiadať skvelú akciu, na ktorú nezabudnete.

Neváhajte nás kontaktovať a dovoľte nám pomôcť vám plánovať a uskutočniť  vaše firemné podujatie. Spokojnosť je pre nás kľúčová!

TFL / Trenčianska florbalová liga

​Pravidlá florbalovej ligy … na stiahnutie (PDF)
Prihláška do ďaľšieho kola … prihlásiť sa

Mgr. Kuzl Lukáš
tfliga.info@gmail.com

MSport Fest

Debutový prvý ročník M-Šport Festu prinesie na Trenčiansky Ostrov kopec pohybovej zábavy pre všetky vekové kategórie.

Účastníci budú mať jedinečnú príležitosť  vyskúšať si  neobmedzene všetky naše športoviská vo forme voľnej zábavy, no môžu sa tešiť aj na rôzne športové súťaže, ktoré sme si pre nich pripravili.

Profesionálni športoví tréneri Vám  radi vysvetlia pravidlá bedmintonu a florbalu, ukážu Vám mnoho trikov, ktoré ocenia  začiatočníci aj pokročilí.

Vstupné: 5 eur

Športové centrum MSPORT

Organizujeme športové súťaže a ligy amatérov aj profesionálov vo florbale, bedmintone jednotlivcov aj dvojíc, squashi a stolnom tenise. Viac informácií o jednotlívých súťažiach a ligách ako aj ligové tabuľky a výsledky súťaží nájdete na našej podstránke.