Penzión a reštaurácia

PENZIÓN M-ŠPORT

Penzión M-ŠPORT v meste Trenčín je ideálnym miestom pre váš pobyt, či už prídete navštíviť športové centrum alebo len hľadáte útulné a pohodlné ubytovanie. Ponúkame širokú škálu služieb a komfortných izieb, aby sme vám zabezpečili príjemný pobyt.

Ubytovanie

Penzión disponuje 11 rodinnými izbami, ktoré sú vkusne zariadené a vybavené pre pohodlný pobyt. Každá izba je vybavená písacím stolom, TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľňou, posteľnou bielizňou a uterákmi. Niektoré izby navyše disponujú aj vlastnou kuchyňou s chladničkou a varnou doskou.

Vybavenie a služby

Okrem pohodlného ubytovania sa v areáli nachádzajú aj ďelšie zariadenia a služby, ktoré umožňia si plnohodnotne vychutnať pobyt. Naši hostia majú k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko, bar, zdieľaný lounge, záhradu a terasu. Na spodnom podlaží centra sa nachádza aj reštaurácia Jánošík.

Okolie

Lokalita penziónu a mesta Trenčín je ideálnym východiskom na objavovanie krás okolia. Penzión sa nachádza v rekreačnej oblasti mesta, „na ostrove“, kde ľudia trávia čas relaxačnými a športovými aktivitami. Okrem toho, že samotný MSPORT disponuje kvalitnými športoviskami pre badminton, bowling, florbal, pingpong a squash, sa v tesnej blízkosti  nachádzajú mestské kúpalisko, plaváreň, lodenica, cyklochodníky, futbalový štadión. Pešia dostupnosť do centra, či na hrad je cca 15minút. Pre aktívnych hostí ponúkame viacero možností na cyklistiku a rôzne outdoorové aktivity.

CENNÍK PENZIÓN M-ŠPORT
Typ izbyPočet osôbCena za noc
Dvojlôžková s oknom250,00 €
Dvojlôžková s oknom140,00 €
+ prístelka (max 2)15,00 €
Dvojlôžková strešné okno245,00 €
Dvojlôžková strešné okno135,00 €
+ prístelka (max 2)15,00 €
Apartmán260,00 €
Apartmán150,00 €
+ prístelka (max 2)15,00 €
Ubytovňa A (cena za osobu)1-315,00 €
Ubytovňa A (cena za osobu)4-615,00 €
Ubytovňa B (cena za osobu)1-415,00 €
Ubytovňa B (cena za osobu)5-815,00 €
  • Ceny sú s DPH. Maximálna kapacita je 50 osôb. Raňajky za príplatok 8 € / osoba
  • Veľkosť prístelky 90×200 cm. Všetky izby klimatizované. WIFI vo všetkých priestoroch
  • Daň z ubytovania pre Zamarovce je 1€/deň. Vyberá sa pri ubytovaní.